Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

08 Oct Gizli Kargo Ve Gönderi Prosedürü
0 1222
Gizli Kargo: Siparişleriniz yazısız logosuz kutularla özenle paketlenir. Müşteri ve ürün gizliliği kapsamında fatura ve irsaliyede ürün adı yazmaz. Ka..
27 Oct Eşcinselliğin Mücadelesi
admin 0 12248
Altmışlar genelde toplumsal çalkantı ve toplu seks eğlencesi dönemi olarak algılanmıştır. Fakat Amerika'daki LGBT'ler için cinsel ifadenin patlamasını..
27 Oct KARANTİNADA SİZ VE ARZULARINIZ
admin 0 4911
Evet hepimiz biliyoruz bu virüsün Çin'den geldiğini, evet adam yarasa yemiş, vay ayı vay... Öyle ya da böyle bu virüs artık var ve tüm insanlığı etki..
27 Oct O'nu Etkileyin
admin 0 631
Ünlü Amerikalı devlet adamı ve bilim insanı Benjamin Franklin etkisi olarak bilinen bir fenomenden kısaca bahsedeceğim size.. Sizden hoşlanmasını iste..
02 Aug ÇEKİNMEYİN
admin 0 4626
Çekinmeyin Ülkemizde cinsellik dendiğinde akan sular durur.  Hatta her şekilde durur, bazen derin bir sessizlik olur, "ölüm gibi bir şey oldu ama kim..
15 Sep Vibratör Ve Cinsellik
admin 0 10038
Bu yazımızda vibratör ve dildo gibi ürünlerin hayatımızda ki yerine incelemede bulunacağız. İnsanoğlu tarih boyunca üç temel ilkeyle yaşamıştır. Yemek..
15 Sep Vibratör, Vibratör Çeşitleri, Ucuz Vibratörler Sorularının Cevabı Burada
admin 0 948
Vibratör kelimesi dilimizde titreşim yapan alet manasına gelmektedir. Seksshop, erotikshop sektöründe vibratör denildiğinde akla hemen düz plastik kap..
15 Sep Dildo, Dildo Çeşitleri, Ucuz Dildo Fiyatları Sorularının Cevabı Burada
admin 0 432
Dildo kelimesinin açıklaması; yapay penis, suni penis, gerçekçi penis, penis işlevi gören seks oyuncağı şeklinde yapılabilir. Dildo kelimesi aslında y..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)


WhatsApp Destek Hattı