Gizli Kargo:

Siparişleriniz yazısız logosuz kutularla özenle paketlenir. Müşteri ve ürün gizliliği kapsamında fatura ve irsaliyede ürün adı yazmaz. Kargo firması dahil kimse paket içeriğini bilmez. Sizler de güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kampanya,İndirim v.s adı altında hiçbir şekilde reklam e-mail ve SMS göndermiyoruz. Siz istemediğiniz sürece iletişim kurmuyoruz. Mahremiyetinizi korumak adına sipariş TEYİT mesajı alıyoruz. Teyit mesajı almadan siparişinizi göndermiyoruz. Yersiz şakalardan sizi koruyoruz.

Ürün kargo ve kurye teslimat işlemleri :

Kurye ile teslimat: kurye İle kapıda ödeme seçeneği sadece İstanbul için geçerlidir. kurye İle istenen tüm siparişlerde kurye ücreti alıcıya aittir. kurye İle İstenen siparişler anlaşmalı olduğumuz kurye firmaları tarafından getirilir. Kurye firması kesinlikle ürünün ne oldugu bilmez. kuryenin adresinize gelmesini İstemiyorsanız, adresinize yakın belirli bir adres belirtip siparişinizi orada teslim alabilirsiniz. kurye firmasına nakit ödeme yapabilirsiniz.

Kargo ile teslimat:

Firmamız MGN ve ARAS kargo ile çalışmaktadır. Saat 15.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Adrese teslim, şubeden teslim seçeneklerimiz vardır. Adrese teslimde tüm bilgileri giriniz. Kargo şubesinden teslim almak isteğinizde, Kargo şubesinin il, ilçe, mahalle bilgilerini yazınız. Kargo yetkililerinin siparişiniz oraya vardığında size haber verebilmesi için telefon numaranızı yazınız. Verilen tüm siparişlerde müşteri temsilcilerimiz siparişiniz, ürün veya teslimat için gerekli durumlarda size ulaşabilmeli. Kargo firması irsaliyesinde ürün içeriği yazmaz. Kargo firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde teslim edilir. (bölge ve kargo firması yoğunluğuna göre değişebilir) 250 tl'nin altındaki siparişler için kargo firmasının bize sunduğu ücretlendirme eklenir. Bu ücret kilo ve desi ölçeklerine göre değişir. 250 tl altındaki ürünlerde kargo ücreti 15 tl'dir.

250 TL VE ÜZERİ YAPILAN TÜM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ BEDAVA! *** Firmamız kredi kartı ekstrenizde PATİKA TİCARET olarak geçmektedir.