Menu
Your Cart

SIK SORULAN SORULAR

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı?
Hayır sipariş vermek için üye olmanıza gerek yoktur ancak üye olmanız size çeşitli kolaylıklar sağlar.

Sipariş verdiğim ürün kargo kutusunda belli olur mu ?
Hayır, ürünlerimizi resimsiz, yazısız, düz sarı kutulara koyup gönderiyoruz. Kolinin içinde hareket etmemesi için kolinin içini dolguluyoruz. Ürünü size maksimum gizlilikte ve dayanıklıkta gönderiyoruz.

Kapıda ödeme yönteminde kredi kartı kullanabilir miyim ?
Evet kartla ödeme yapabilirsiniz. Kart ekstrenizde sadece kargo firmasının adı yazar

Gizli paketleme nedir?
Sipariş verilen ürünü müşterimize; kargo personelinin bile bilmediği, kutunun içinde ne olduğu anlaşılmayacak şekilde, faturada ve koli de ürün ismi, site ismi, her hangi bir yazı logo olmadan, hediyelik eşya adı altında kargoluyoruz. Faturada sadece ps-02, mt 74 gibi anlamsız ürün kodu olur, bu kodu da bizden başkası bilemez.

Ev - İş adresimi vermek zorunda mıyım ?
Gizliliğiniz için adres vermek zorunda değilsiniz. Şubeden teslim al/öde hizmetimizle anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının, bulunduğunuz il,ilçe,mahalledeki şube adını siparişinizin adres kısmına yazmanız yeterlidir.

Sipariş verdiğim ürün yerine başka ürün gelir mi ?
Hayır ürünler değişmez, ürünler paketlenirken barkodları kontrol edilir. Bizim için müşteri memnuniyeti ve sürekliliği her şeyden önemli

Kutudan salatalık çıkmasın ?
Çıkmaz efendim niye çıksın manav mıyız biz ! :) İletişim bölümünden firmamızla ilgili tüm yasal bilgilere ulaşabilirsiniz. Gönlünüz ferah olsun en ufak sorunda veya sorunuzda bize ulaşabilirsiniz.

Siparişim ne zaman ulaşır ?
Kurye teslimat ile ; ortalama 3 saat
Standart kargo ile; Kargoya verildikten en geç 3 iş günü sonra ulaşır. (gönderilen bölge ve o gün ki şartlara göre değişebilir) 


WhatsApp Destek Hattı