Menu
Your Cart

Kargo Ve Teslimat

Gizli Kargo:

Siparişleriniz yazısız logosuz kutularla özenle paketlenir. Müşteri ve ürün gizliliği kapsamında fatura ve irsaliyede ürün adı yazmaz. Kargo firması dahil kimse paket içeriğini bilmez. Sizler de güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kampanya,İndirim v.s adı altında hiçbir şekilde reklam e-mail ve SMS göndermiyoruz. Sipariş veya teslimatta sorun oluşmadığı sürece iletişim kurmuyoruz. 

Ürün kargo ve kurye teslimat işlemleri :

Kurye ile teslimat: Sadece İstanbul için geçerlidir. Kurye ile istenen tüm siparişlerde kurye ücreti alıcıya aittir, kurye ödemesi peşin alınır, eğer kurye teslimatı istiyorsanız siparişinizi oluştururken lütfen whatsapptan bize danışın. Kurye ile istenen siparişler anlaşmalı olduğumuz kurye firmaları tarafından getirilir. Kurye firması kesinlikle kargonun ne olduğunu bilmez. Kuryenin adresinize gelmesini İstemiyorsanız, adresinize yakın belirli bir adres belirtip siparişinizi orada teslim alabilirsiniz. 

Kargo ile teslimat:

Firmamız Yurtiçi Kargo ve ARAS kargo ile çalışmaktadır. Saat 15.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Adrese teslim, şubeden teslim seçeneklerimiz vardır. Adrese teslimde tüm bilgileri giriniz. Kargo şubesinden teslim almak isteğinizde, Kargo şubesinin il, ilçe, mahalle bilgilerini yazınız. Kargo yetkililerinin siparişiniz oraya vardığında size haber verebilmesi için telefon numaranızı yazınız. Verilen tüm siparişlerde müşteri temsilcilerimiz siparişiniz, ürün veya teslimat için gerekli durumlarda size ulaşabilmeli. Kargo firması irsaliyesinde ürün içeriği yazmaz. Kargo firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez. Siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde size teslim edilir. (bölge ve kargo firması yoğunluğuna göre değişebilir) 2000 tl'nin altındaki siparişler için kargo firmasının bize sunduğu ücretlendirme eklenir. Bu ücret kilo ve desi ölçeklerine göre değişir. Standart kargo ücreti 200 tl'dir.

2000 TL VE ÜZERİ YAPILAN TÜM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ BEDAVA! *** Firmamız kredi kartı ekstrenizde PATİKA TİCARET olarak geçmektedir ve başka bir şey yazmamaktadır.WhatsApp Destek Hattı